/Files/images/DSCN4389.jpg /Files/images/Изображение 031.jpg

Минає рік, як Жовтневій ЗОШ І-ІІст. було присвоєно ім»я випускника 2007 року Героя України Володимира Гарматія, лейтенанта, командира мінометного взводу військової бригади № 51 ( № 72 ) . Своє молоде життя Володя, віддав за Україну,за її світле майбутнє.На його прикладі будуємо і здійснюємо виховну роботу в нашому навчальному закладі.

Ми,хто вчив Володю,пам»ятаємо юнака старанним і дисциплінованим учнем,який мав добру і відкриту душу,був приязним до людей,товариським і роботящим,любив займатись спортом.Він був люблячим сином,надійним другом,мріяв реалізувати себе в професії,створити сім»ю…Не судилося… Спогади про нього завжди світлі і позитивні.

За рік,що минає,зробили багато…На фасаді школи відкрито пам»ятну дошку на честь Героя України В.Гарматія,яку виготовив вчитель образотворчого мистецтва Гоч Андрій Степанович.Почали створювати кімнату пам»яті героя,в якій зберігатимуться особисті речі,фото,спогади…Зробили великий стенд про Володю.На подвір»ї школи посаджено молодий дубок і встановлено пам»ятний камінь на його честь.

Проведено легкоатлетичний та велосипедний марафони,шахматно-шашковий турнір пам»яті В.Гарматія.

Волонтерський загін школи разом з мамою героя,Оксаною Володимирівною,посадили троянди на подвір»ї дому Гарматіїв,як про це мріяв Володя.В листопаді в школі пройшов районний семінар педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування шкіл району ,на якому учні Жовтневої ЗОШ І-ІІст.ім.Володимира Гарматія з гордістю розповідали школярам про свого земляка.Велика подяка всім учасникам семінару ,які долучилися до акції «Розарій для мами»: кущі троянд приїхали з багатьох шкіл Тернопільського району.

Плануємо цього року в травні започаткувати і зробити традиційним день пам»яті В.Гарматія і проводити його не в стінах школи ,а на природі,бо Володя був людиною всебічних інтересів,хотів випробовувати себе в різних видах спорту.

Розуміємо і розділяємо біль втрати разом із родиною Володі,запрошуємо на зустріч з учнями брата,друзів,однокласників,побратимів,маму,якій не перестаємо дякувати за гідного сина.

Звернулись з проханням про зустріч з організаторами спортивно-патріотичної гри"Гурби-Антонівці",активним учасником якої був Володя.

Маємо багато цікавих планів і задумів стосовно того,як приклад жертовного життя нашого Володі понести у майбутнє,виховуючи учнів справжніми патріотами України.

Школа носить ім»я Героя,це зобов»язує і педагогів, і учнів до сумлінної праці та звитяг у побудові незалежної і успішної України.

Але найголовніше- пам»ять про Володю житиме в наших серцях…

Слава Герою Володимиру Гарматію!

Директор Жовтневої ЗОШ І-ІІст.ім.В.Гарматія Лариса Вікторівна Єжижанська.

Кiлькiсть переглядiв: 222

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.